Sistemimiz

Sosyal ve ekonomik koşullardan ötürü eğitimleri desteklenemeyen, hayalleri olan, kendi ayakları üzerinde durabilmek için eğitimlerine devam etmek isteyen lisede okuyan kız çocuklarına eğitim desteği sağlıyoruz.Bu kızlarımızı üniversiteye hazırlanan öğrencilerden seçiyoruz ve onlara tercih ettikleri branşlarda destek oluyoruz.
Bu desteği ise onlarla aynı yollardan geçmiş, kendi çabaları ile gururla kazandıkları okullarda okuyan pırıl pırıl üniversiteli genç kız öğrenciler veriyorlar. Bu gençler Türkiye’nin dört bir yanındaki farklı  üniversitelerde okuyorlar. Danışmanlıklarımız haftada bir online yapılıyor, böylelikle Türkiye’nin her köşesinden öğrencileri projemize dahil edebiliyoruz.
Bizler de ‘ İyilik  Zinciri’ kapsamında üniversiteli gençlerimize verdikleri danışmanlık karşılığı burs veriyoruz. Böylelikle bu zincirle aynı anda iki kız çocuğumuza destek oluyoruz. Liseli çocuğumuzun hayatını inşa etmesine eşsiz bir katkı sağlarken üniversiteli gencimize de gönüllü olarak sağladığı bu emeğinin karşılığında destek oluyoruz.